Just like a woman | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Just like a woman

"Už jste někdy viděli chlápka v sukni ? Ve filmu to není nic těžkého."
Tak začínal komentář k premiéře anglického filmu Gerald nebo Geraldina na kabelové televizi HBO. Očekával jsem uvedení filmu typu Někdo to rád horké či podobné komedie točené pohledem klasického režiséra neznalého pojmu transvestit.
Po shlédnutí filmu jsem dlouho nevěřil svým očím. Scény jako vystřižené ze skutečného života. Tak dokonale znát náš svět může jen člověk naší krevní skupiny.
Film začíná klasickým problémem. Gerald žije ve spořádaném manželství. Manželka s dětmi odjela na dovolenou a tak vznikla příležitost dokonale se věnovat své obrovské vášni, před rodinou úzkostlivě utajovanou. Rozložit si doma dámské šaty,spodní prádélko, kosmetiku a vůbec všechnu tu skvostnou ženskou nádheru, no uznejte, kdo z nás by dokázal takové příležitosti odolat.
Jenže ouha, manželka se vrací nečekaně dřív a i když zavolá Geraldovi do práce, je již příliš pozdě na to vše uklidit. Žena si vše vykládá jako nevěru a kategoricky se rozchází.
Celým filmem se prolíná dokonalá znalost chování transvestitů. Adrian Pazdar (dabovaný Rudolfem Kubíkem )sehrál roli transvestity bravurně, jako by jím doopravdy byl. Pokud máte možnost, někdy se na tento snímek se skvostně vykreslenými rysy pravého transvestita podívejte.

 

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace