Blýská se na lepší časy... | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Blýská se na lepší časy...

Když jsem se poslední měsíc procházel po městě, všimnul jsem si několika drobností, které mi přinesly radost, o kterou se s vámi hodlám podělit. Oním blýskáním na lepší časy, zmiňovaném v nadpisu, je především posun v obyčejné módě. Jakoby se odtabuizovaly některé materiály, předtím vyloženě dámské, a unisexové či pánské věci tyto materiály převzaly. Pak už není problém koupit si tričko či kalhoty, které mají od unisexu jen krůček tam, kde jej mít potřebujeme. Dobrá zpráva pro civilní a výstřední typy (viz článek o typologii)
 
Druhou výraznou věcí, které si našinec nemohl nevšimnout, je fakt, že jsme byli letos velice silně zastoupeni v průvodech posledního zvonění. Fakt, že mnohdy celá tabla byla laděna ve stylu Cross - dressing, je mírně řečeno významný. Samozřejmě, že se to všichni normální lidé budou snažit omlouvat tím, že to byla recese. Věřím, že to také recese byla, ale i to znamená hodně. Mimoto jsem potkal velice mnoho hezkých TV, kteří by byli mnohým z nás příkladem.
Bohužel cítím potřebu zde znovu připomenout můj názor na TV a směr, kterým se ubírám, byť vím, že spousta z vás se mnou právě proto nesouhlasí.
Snažím se o uznání takové módy, která by dovolovala v určité míře mužům nosit ženské prvky oblečení. Nesouhlasím ale s tím, že normální je či mělo by být, aby muž vypadal naprosto jako žena, a tvrdím to i naopak. Na druhé straně ovšem požaduji, aby mne nikdo nenazval sexuálním deviantem jen proto, že jsem si na sebe vzal dlouhou zavinovačku a kabátek do půli stehen stažený v pase.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace