Odhaleni!!! | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Odhaleni!!!

Sedíte na podnikové poradě, na sobě máte slušivý oblek, kravatu, košili, pánské lakýrky jedna radost. V celkem klidné atmosféře si ani nevšimnete, že tu blondýnu vedle vás upoutala silonka, kterou jste si vzali jako jediný a neodhalitelný doplněk k tomu všemu. Jste prozrazeni!!! Co teď?
 
Především zachovejte klid. Přiblblé žbleptání, vykroucení se a stáčení hovoru na počasí maximálně přiláká pozornost dalších lidí. Mluvte klidně, věcně a podle následujících pravidel.
Odhadněte protivníka. Je - li přitroublý, můžete se klidně vymluvit na to, že jste se ráno potmě přehmátli (dejte si pozor, protože jestli váš pracovní den začíná od desíti, je léto a venku žhne slunce, nikdo vám historku s ranní tmou neuvěří) a vzali si - samozřejmě omylem - manželčiny ponožky.
Je - li inteligentní a otevřený, připusťte, že tomu tak je. Nerozebírejte příliš situaci, nepoužívejte označení transvestita - to by zase jen přilákalo pozornost. Má - li protivník stále zájem na přílivu informací, posunkem naznačte, že právě posloucháte něco důležitého, a že se pobavíte potom. Dáte si tak prostor k tomu, abyste zminimalizovali počet svědků.
Je - li váš protivník mimořádná drbna, zmenšete počet řečí o vás kolující jednoduchým trikem. Řekněte mu, že šlo o sázku s jedním vaším kamarádem, a že jste právě potřebovali svědka, který dosvědčí, že to vydržíte až do odpoledne. Pak jen dotáhnout pointu a poprosit někoho, kdo o vás již ví a komu můžete věřit, aby celou scénku dohrál.
Odhalení v rodině je trošku problematičtější a nezřídka i dramatičtější. Rodiče si vždycky berou taková sdělení příliš osobně. Vy v tom žijete odmalička, a víte, že to nic není, kdežto oni to považují za ten nejhorší společenský přečin a vinu dávají mnohdy sobě a často vám.
Možná budete muset snést výprask, dlouhé mlčení nebo krátkodobý psychický teror. Jestliže nad vámi rodiče mají ještě takovou moc, že vám mohou zakázat vycházky a televizi, budete muset ten čas nějak přečkat. Návštěva psychiatra nebo psychologa nebývá zrovna příjemným zážitkem, může se ale stát, že naopak odborník, jestliže má všech pět pohromadě, vysvětlí rodičům, co je relativně normální a hlavně v podstatě neodstranitelné. No a když vám zakážou přístup k Internetu, nezoufejte. Až se opět dostanete na síť, najdete všechna čísla našeho časopisu, která jste prošvihli, v archivu. Když vám vaše hračky zabaví, vybrečte se a pak zůstaňte v klidu. Až budete mít dost peněz, nakoupíte si nové, a lepší!
Mnohem horší je, když se vaši rodičové zhroutí. Ono vlastně úplně stačí, když se zhroutí jen jeden z nich. Pak se budete muset ve vlastním zájmu malinko stáhnout a svoje hračky si ukrýt někam, kam rodiče nemohou. Do koruny stromu nebo ke kamarádovi, který má dost moderní rodiče.
Jste li už manželem, pamatujte, že toto je věc, která manželství velice vážně ohrožuje. Jestliže jste to o sobě nevyklopili před svatbou, udělejte to co nejdříve a co nejopatrněji. Čím později se to vaše žena dozví, tím může být hůř.
Jste - li už opravdu odhaleni, vše trpělivě a několikrát vysvětlete. Máte - li pocit, že to nikam nevede, pokuste se všechno ukončit a ututlat.
Tutlání je koneckonců ten nejlepší způsob, jak řešit problémy. Všechny.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace