Wild Wild West | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Wild Wild West

Film, který se objevil před několika měsíci v kině je trochu western, také komedie, akční trhák a sci-fi. Ponechme ale stranou příběh o tom, jak se padouch rozhodne ovládnout svět a je třeba ho zneškodnit, třebaže je v technické a pčetní výhodě. V tomto filmu najdete něco, co vás pravděpodobně potěší, třebaže podobný druh filmů nemusíte.
Před nedávnem jsem psal o tom, že jsou transvestité v kursu. Třebaže si ven na ulici jen tak vyjít nemůžete, manželce jste to raději neřekli a váš šéf jim říká "buzeranti", transvestité jsou ve filmu (konečně) převážně kladní hrdinové. Tento film je toho dalším dokladem.

 
Nevadí, že oba hrdinové jsou v ženských šatech oblečeni s nevyřčeným "promiňte, ale já jsem musel, abych mohl zachránit svět". Těžko říci, zda si Will Smith a Kevin Kline svoje role pochvalovali a zda v šatech trávili nejednu chvilku po natáčení, ale filmová postava šerifa nepopírá, že je to fajn, a také má ve svém vlaku takovou garderóbu, kterou mu lze jen závidět.
Možná namítnete, že dáma na prvním obrázku je na první pohled identifikovatelná, a že každý tupec pozná, že je to chlap. To je dobře, protože v tomto filmu jste od první chvíle měli vědět, že s ní není něco v pořádku. Nicméně West si ji splete s dámou na obrázku druhém (sami posuďte, kdo z těch dvou dam je "podezřelejší"), a málem ho to stojí hlavu. A nakonec se vydává za indickou tanečnici.
Mimo to ve filmu můžete uvidět řadu dalších kostýmů, nad kterými se - jestliže jste "naší" krevní skupiny - vám bude tajit dech. Zvláště banda zlých ženštin okolo hlavního padoucha je oblečena tak, že jsem místy přestával sledovat děj.
Dobro samozřejmě zvítězí, a zlo je potrestáno, přesně naopak, jak je tomu v životě. Zůstává jen pocit z dalšího komediálního filmu, ve kterém jsou ale dva "našinci" a kupa hezkých věcí a kostýmů.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace