Horoskop | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Horoskop

Jestliže jste byli v neděli 15.listopadu doma a koukali večer na televizi, mohli jste zavadit o Uhlířův Horoskop. Zvláštní na něm tentokrát bylo to, že mezi hosty byli i tři transvestité a sexuolog, který vše okomentoval. Dobrá zpráva je, že transvestité vystupovali velice sebevědomě a co se Cher týče, byla naprosto skvělá a k nerozeznání od originálu; s těma zbylýma dvěma to bylo horší. Dobrá zpráva je, že se chovali jako normální lidé a publikum je - celkem vstřícně - přijalo. Dobrá zpráva je, že vystopili v pořadu, který se sexem apriory rozhodně nezabývá.
 
Špatná zpráva je to, co jsem slyšel od toho velice povolaného sexuologa. Rozhodl, že existují dva druhy mužů v ženských šatech: travestité, kteří dělají show a jsou naprosto v pořádku, a transvestité, kteří jsou pohlavně úchylní.
V principu absolutně stejné chování, stejný výsledný vzhled. Dokonce u aktérů travestie show musím nutně najít sklon k exhibicionismu, zatímco nám ostatním je tento pocit více či méně vzdálený. Jak může někdo tvrdit, že kdo v šatech nevystupuje v travesty show, je naprosto normální umělec, stejně jako mim nebo baletka, zatímco když tak činíte jen tak, bez zjevného účelu, hned hledáme účel v pohlavním ukojení? I moje žena, která má docela problémy s přijmutím toho, co dělám, mi později řekla, že to byl debil.
Nicméně jsem konečně slyšel názor člověka „nad míru povolaného" a zjistil jsem, že je absolutně mimo. Když se jej p. Uhlíř zeptal, jak je to s ženskou travestií, tak se sexuolog zakuckal a zamotal do výkladu stylem, který byl děsný, aby nakonec vyvodil závěr, že je to „asi nevzrušuje". No, jestli nechodí s klapkami na očích, mohl by si všimnout, že je to spíše tím, že je to zcela běžné odění. A fakt - možná je to ani nevzrušuje.
A proč taky, když je všechno dovoleno?

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace