Od unisexu k ženské vizáži | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Od unisexu k ženské vizáži

Pomineme - li naši snahu o důstojné oblékání na veřejnosti, můžeme se zaměřit a zahledět ještě jedním směrem, tím, který provozuje a prosazuje většina TV jedinců - a to ke kompletní ženské vizáži. Samozřejmě jsem si vědom toho, že na toto téma bylo napsáno velmi mnoho článků, ale pokusím se na něj nahlédnout poněkud netradičně - alespoň co se tohoto časopisu týče.
 
S uvědoměním toho, že mužské tělo vykazuje odlišné proporce od ženského, musíme hledat metody, jak to zaonačit, abychom opravdu vypadali jako žena, a ne jako chlap ne moc trefně navlečený do ženských hadrů. A tentokrát se neomezíme jen na paruky a punčocháče, ale nabídnu vám všechno, co je dostupné na Internetu a pomůže vám zformovat vaši postavu.
Především nestačí začít od spodního prádla. Už pod ním totiž zásadně chybí či přebývá sem tam kousek toho těla, a my s tím musíme něco udělat. Počítejme ovšem s tím, že pokud nejsme vychrtlý zženštilý mladíček s nudlí u nosu, naše snaha povede víceméně k oplácanější ženské neurčitého věku. Avšak i holka při tělě může být hezká, a proto vzhůru do toho.
Zatímco muži přebývá především jeho rozmnožovací orgán (a to více, než se zdá, protože pod obtaženou sukýnkou ze saténu se bude rýsovat až dost), zásadně mu chybí především prsa, boky a zadek. Budeme také marně hledat zůžení pasu, které jenom trochu lízne požadované poměry. Bude třeba tedy nejenom dodávat, ale i ubírat.
Pas nezštíhlíme ani tou nejpřísnější dietou, protože v mužských proporcích takové zeštíhlení prostě není zakódováno. Nemusíme ovšem ztrácet hlavu, máme - li k dispozici korzet. Ten dokáže po několikadenním užívání zmenšit objem pasu až o deset (!) centimetrů, což většinou postačí. Dieta se samozřejmě vyplatí také. Korzet může být buď v plné délce, nebo jenom malý korzet, věnující se výhradně oblasti pasu. Záleží jen na vás, který z nich si vyberete.
S ústředním pohlavním orgánem si lze poradit několika způsoby: Buď použít nějakou drastickou metodu s použitím speciálního pásu cudnosti, který penis i varlata stahuje dozadu. V tomhle ale nevydržíte déle, než několik minut, což by na večírek, protáhnuvší se do rána, nemuselo stačit. Mnohem zajímavější je použít stahovací kalhotky nebo nabízený speciální kus oděvu s podobnou funkcí. Nutno podotknout, že i na tento způsob je nutno si zvyknout, a citlivější jedinci budou mít přesto smůlu a potíže. A nastalé bolesti břicha mohou zkazit i tu nejhezčí party pod Sluncem či Měsícem.
Dodat prsa bude poměrně snadné. Budete potřebovat podprsenku té správné velikosti a nějké vycpávky. Nutno podotknout - a s tím se snad setkáte na každé stránce s podobnými radami - že ponožky jsou sice po ruce, ale nejsou zas až tak to pravé. V profesionální praxi se nejvíce používají vycpávky s pěnovou, gelovou, latexovou a nakonec nejlepší silikonovou výplní. Budete muset volit podle své finanční situace, možností je spousta. Dražší vycpávky mají svou správnou hmotnost, a tak se prsa chovají přirozeně - a třeba pohupování hrudi při chůzi je velice přirozené - do chvíle, než chybí. A nakonec jeden špíček: tato podprsenka stáhne vaše původní prsa a nadzdvihne je, takže po aplikaci svrchní podprsenky s vycpávkou bude vršek prsou pořád ještě váš - a tak nejenom můžete obelstít nejednoho bystrého pozorovatele, ale můžete si dovolit hluboké výstřihy, aniž by něco vypadalo nepatřičně...
Nezapomínejme na boky a zadek. Samozřejmě, že existuje spousta prádla, které vám pomůže. Punčochové kalhoty s vycpávkami na těch správných místech, stejně jako druhý kus oděvu, s toutéž funkcí. Nemusím snad zdůrazňovat, že zejména u krátkých šatů tak vytvoříte tu nejkouzelnější siluetu, kterou je vaše původní mužské tělo schopno podat.
Snad nikdo z nás si nemůže dovolit ženský sestřih ze svých mužských vlasů. Proto drtivá většina zvolí paruku. Doporučuji se držet své původní barvy. Mohlo by se totiž stát, že si ke svému hustému černému obočí vezmete tu nebloňďatější paruku, a budete vypadat jako stará obarvená štětka. (Samozřejmě ta na vápno...) Máte - li možnost a chybí - li vám ostych, zajděte si na kosmetiku a nechte si udělat peeling a upravit obočí, vystříhat chloupky v nose, prostě takové ty věci, které nám, mužům, mohou projít, ale u žen je to ohavnost.
Budete se muset velice dobře oholit, nejlépe snad žiletkou, a to několikrát a všemi směry. I tak vám oholení pod vrstvou make - upu a pudru nemusí vydržet déle, než několik hodin. A když říkám několik, myslím také třeba tři. Holení si proto na delší večírky budete muset vzít s sebou. Hodí se například bateriový holící strojek.
Make - up a líčení je samostatná, velice složitá kapitola. Přineseme jej proto v některém z příštích čísel. Ale na ruce mohou patřit dlouhé umělé nehty, překryté lakem, který může být v barvě rtěnky. Líčení patří na obličej až poté, co se oblečete do šatů, které budete mít na sobě, a budete jej muset za večer několikrát upravovat, proto jej nezapomeňte dát do kabelky, kterou budete mít u sebe.
Na nohy budete potřebovat boty na podpatku. Kdo by si myslel, že ženy používají podpatky výhradně proto, aby byly vyšší, sešel by poměrně jednoduše z cesty poznání. Vysoké podpatky totiž výrazně formují držení celého těla, a tím pádem napomáhají pěkné, ženské linii. Velikost podpatku budete muset zvolit s ohledem na dvě skutečnosti: zaprvé na jakou akci si můžete co dovolit, protože na srazu TV můžete měřit klidně přes dva metry, zatímco na jízdu tramvají je to přinejmenším nepraktické; a zadruhé vzhledem k délce pobytu na podpatcích a předpokládanou vzdálenost, kterou budete muset ujít. Kdesi jsem viděl tabulku, v jak vysokém podpatku je vhodné pobýt jak dlouho, ale přiznám se, že jsem ji nenašel, a navíc hodnoty stejně patřily ženské stavbě těla, což nám příliš nepomůže. Nadměrné používání extrémně vysokých podpatků však - a to je neoodiskutovatelné - deformuje nohu. Na druhou stranu musím říct, že s naší četností se nám to opravdu nestane. Nebezpečnější je však výron, nebezpečí, že se vám „zvrtne" noha je úměrné velikosti podpatku a délce pobytu, stejně jako vytrénovanosti v chození. A samozřejmě vaše zhroucená postava v ženských šatech na chodníku přiláká poměrně hodně nežádoucí pozornosti.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace