Znovu na začátek... | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Znovu na začátek...

Dám vám zapravdu, že travesty styl oblékání nemá šanci prosadit se u všech, kterým by se podobný styl oblékání líbil, a to hlavně kvůli reakci okolí, to znamená především zaměstnavatele a rodiny, na kterých jsme víceméně každý závislý. Přesto ale nemusíte házet flintu do žita - příležitostí přiblížit se ideálu je poměrně dost. Především se začněte stranit pánských střihů a součástek oblečení. Mnoho jsem toho již napsal o unisexu: v podstatě je to jen přetvořená pánská móda - ale řada unisexových věcí může nést prvky ženské róby. Vybírejte si pro své oblékání zásadně unisex, a dle potřeby a možností se odchylujte k dámskému.
 
Samozřejmě cítím, že bude potřeba vysvětlit všechny pojmy. Unisex je takové oblečení, které nosí muži i ženy. Většinou jsou to rovné střihy, které nezvýhodňují ani ženskou, ani mužskou postavu, drtivě je tato móda samozřejmě zaměřená na mladé, štíhlé, dynamické a úspěšné. Tedy takové, jakými chceme být, ne? Nejde jenom o rifle a tričko, existují i kalhoty, tzv. „bokovky", které mají rovný střih, bez nabíraných záševků nebo užším pasem a širšími boky. Boty jsou buď sportovní, což asi nebude to, co hledáme, nebo svršek na vyšší podrážce nebo s malým podpatkem. Košile samozřejmě existují také, takže pod sako a kalhoty rovného střihu bude co obléci. Jste li na obleku závislí, vězte, že kravaty nám dámy znásilnily už dávno, takže vezměte užší kravatu, než je běžné, a jste naprosto „in". Kufřík nechejte doma a pod paži vsuňte hladkou diplomatku z černé kůže.
Unisex je natolik rozšířený, že si na něj vaše okolí pravděpodobně rychle zvykne, a vy tak můžete časem pomalu „utahovat šroubek", a přitvrďovat. Třeba úzkými roláky, s příčnými proužky přes prsa v jiném odstínu, unisexovou kabelkou přes rameno, botami v dámském stylu na vyšším podpatku... a tak podobně.
Samozřejmě, že toto doporučení patří těm, kteří by rádi transvestismus povýšili na svůj osobní životní styl. Vy, kteří se převlékáte doma pro svoje potěšení sexuálního libida, se raději po všem oblečte do tesilek a seprané košile s vybledlým vzorem. Aspoň to na vás nikdo nepozná.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace