První převlečení | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


První převlečení

Protože jsem si dal za úkol mimo jiné pomáhat těm, kteří se teprve hledají a začínají, a protože mám pocit dluhu, nabízím vám tento článek, obsahující několik rad pro první převlečení. Představuji si modelovou situaci: kroužek výpočetní techniky, osamělý počítač v potemnělém koutě učebny, u něj nakrátko střižený dvanáctiletý kluk v džínách a tričku. Na počítači září vyhledávač SEZNAM.CZ a do kolonky jsou vpisovány písmena t...r...a...n...s...v...
 
Když se člověk ocitne tváří v tvář sám před sebou, je lhostejné, zda se transvestitou stane jen na jeden okamžik, ze zábavy, nebo na celý život, z potřeby a přesvědčení. Tak jako tak se musí někdy zkusit převléci poprvé - a tak, jako dospělý muž má mnoho příležitostí šaty si opatřit, s klesajícím věkem se tato možnost zmenšuje.
Snad nejklasičtějším přístupem je "vypůjčení" si něčeho z maminčiny skříně. Kdo má společný pokoj či snad skříň s o dva roky starší sestrou, má vyhráno - po prozrazení se ale vystavuje nebezpečí pěkné "nakládačky". A právě proto, abychom zminimalizovali riziko odhalení, přijměte několik rad.
Nejdůležitější je vytipovat si čas. Rodiče čas od času opouštějí byt a vy zůstáváte doma sami. Tato příležitost samozřejmě s počtem sourozenců a babiček klesá, ale přesto se snad dostanete do situace, kdy na pár hodin doma osamíte. Ať už je to večer, kdy si rodiče zajdou do kina a sestra je na diskošce, a nebo v den, kdy vás sklátila nějaká málo zákeřná nemoc, a vy se válíte doma vposteli a vedle na nočním stolku leží učebnice češtiny.
Pokuste se přesvědčit, že rodiče opravdu odejeli. Nezapomínejte, že prvních třicet minut je rizikových, rodiče mohli něco zapomenout a teď se pro to vracejí. Rovněž zhruba hodinu před předpokládaným návratem vzrůstá riziko jejich předčasného návratu. Vše se odvíjí od povahy cesty, vzdálenosti a povahy činnosti, kterou jeli rodiče vyvíjet. V případě návštěvy kina jste relativně bezpeční v takovou dobu, která je dvojnásobkem potřebného času na cestu - kdyby rodičům do návštěvy kina něco vlezlo, budou doma. Jestliže odejeli do práce, začněte tak hodinu po jejich odhadovaném příjezdu do práce. Ideální stav je, když je jeden rodič na třídenní služebce v Budapešti, sourozenci na školním výletě a druhý rodič právě volal z práce, aby zjistil, jak se máte. Pak máte čas minimálně tak dlouhý, jako je doba cesty inkriminovaného rodiče z práce.
Když už jste se rozhodli, že tohle bude ta pravá chvíle, zajistěte dveře. Je dobré zajistit je třeba závlačkou, nemáte - li ji, ověřte si, zda pomůže zastrčit klíče do zámku. Některé zámky se nedají odemknout, jestliže v nich z druhé strany vězí klíč. Cílem je jediné - abyste to museli být vy, kdo dveře otevře, a tak získali čas na vysvlečení.
Zajistěte si ještě jednu ústupovou cestu. Jednou jsem vyhrál tím, že jsem utekl do koupelny, a než si otec sundal boty, stál jsem nahý ve vaně, šaty byly zahrabány mezi špinavým prádlem a sprcha smývala poslední zbytky rtěnky.
Osprchujte se. Mladý muž v pubertě má sklon k tomu, aby zapáchal jednoznačně určitelným potem, který na "vypůjčených" věcech určitě nesmí zůstat. Použijte antiperspirant, je to příjemnější i na denní nošení. Doporučuji neutrální Rexonu for men, Droxi drogerie, 64Kč.
Prohlédněte si, jak vypadá skříň, kterou budete atakovat. Když se vám podaří vše poskládat tak, jak to bylo, nikoho nenapadne vás z něčeho podezřívat. Pozor před Vánoci, mohli byste takto objevit nějaký dárek a pak se prozradit třeba tím, že byste to už nemohli vydržet a nebo neprojevili dostatečné překvapení. Stalo se mi to a bylo by lepší přiznat se, než nechat rodiče v pochybnostech o tom, jestli nehledám ukryté peníze nebo cennosti...
Přistupme k oblékání. Vyberte si, na co máte chuť. Nezapomínejte, že silonky se velice rády trhají, a taky že některé druhy materiálů se mačkají. Jestliže je něco vypráno, vyžehleno a uschováno, raději se tomu vyhněte, protože to nebudete moci uvést do původního stavu. Kalhotky a podprsenka patří naspod, šaty doprostřed a na to třeba kožich. To jste si ale určitě stačili všimnout. Podprsenka se výborně vycpává ponožkou, je to účinné a po ruce.
K líčení přistupujte obezřetně. Nezapomínejte, že se budete muset zase odlíčit, a tak je dobré o odličování vědět mnohem více, než o líčení. Lak na nehty se odstraňuje odlakovačem. Některé laky ale nelze odstranit bez zanechání určitého odstínu na nehtech, navíc se barva velice drží v záhybech kůže, které napoprvé určitě trefíte. Použijte chomáčky vaty, které odneste přímo do popelnice nebo kontejneru... Líčení pudry a nebo třeba tekutým make-upem odstraníte pleťovým mlékem na chomáčku vaty. Oční řasenka je ale velice odolná, zejména když omylem použijete voděodolnou. Navíc skrývá jednu záludnost, jestliže nejste důslední - přestože vypadá, jako že jste ji odstranili, za několik hodin se objeví jako tmavé kruhy pod očima. Dávejte pozor. Některé části make - upu rády zůstávají na šatech. Hlavně rtěnka - pak se špatně odstraňuje... a vy víte, co se stane, když ji maminka na šatech objeví...
Předpokládejme, že jste oblečení, namalovaní. Jestliže máte nohu zhruba takovou, aby odpovídala číslu bot, které máte k dispozici, prosím, poslužte si. Stojíte před zrcadlem, obdivujete se,... ale co dál? Možná se rozhodnete se zvěčnit. Jsou v podstatě dva způsoby: vyfotit se nebo natočit na videokameru.
Při focení nepoužívejte fotoaparát, kde má rodič založený film z dovolené. Při jeho vyvolání by se kromě dovolené také objevila fotografie víte koho? Máte - li svůj foťák, klidně jej použijte, ale nezapomeňte, že film nemůžete svěřit k vyvolání rodičům. Je dobré koupit si specielně k této příležitosti speciální desetiobrázkové filmy, které proženete během jednoho dne foťákem a další den po cestě ze školy dáte vyvolat. Vyvolání s fotografiemi stojí zhruba osmdesát korun, barevný film Agfa 45Kč. Seženete jej i třeba v prodejně drogerie nebo v Delvitě. Jste - li fotoamatéři a zavíráte se do fotokomory, máte vyhráno.
Jestliže použijete video, nezapomeňte videokazetu dobře schovat nebo přemazat. A jestliže používáte systém Video8, které vaše rodina používá opakovaně, musíte smazat i záznam na malé kazetě.
V obou případech se vystavujete celkem reálnému nebezpečí, že fotografie či záznam někdo odhalí, ale co s tím chcete dělat? Riziko pramení ostatně z každého vašeho pohybu.
No nic, pokochali jste se, a nezbývá nic jiného, než se odlíčit, vrátit boty, šaty, podprsenku a vše ostatní. Snažte se vše vrátit tak, jak to ve sříních a botnících bylo. Jestliže jste se věnovali nějaké činnosti, nezapomeňte nic po kapsách, v kabelce či jinde, a nezapomeňte ani nějakou oděvní součástku na tak nešikovném místě, jako je vlastní pokoj pod postelí.
Tak, zvládli jste to - a teď už jenom zbývá čekat, zda se něco neprovalí. Pak zatloukejte - a jestliže vás usvědčí, ukažte jim třeba tento článek. Možná se rodiče rozhodnou mi napsat nějaký zajímavý dopis o morálním kažení mládeže. Tak buďte hezké holčičky!

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  • 02.04.2009 23:26 - Holčička Lucka - Lubos
    Musím moc pochválit autora tohodle článku protože sám jsem si to taky nádherňe užíval převlíkátse do ségřinejch sukýnek a pak když jsemsi našel svoje ďevče tak do jejich šatů. Jenže Já jsem strašně rád pod sukýnkou choďíval na ostro tak jsem někdy potříšťil i sukýnku spermatem a pak jsem mněl na malér zaďeláno vjedčinou jsem se pak přiznal že mně to prosťe vzrušuje a nemiňim sťím ňeco ďelat.

Navigace