Vánoční prosba | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Vánoční prosba

Vánoce jsou, mimo své tradiční podoby hojnosti a štědrosti, také svátkem, kdy se vybírá na chudé, opuštěné a bezbranné. Zamáčkněte slzu a vyslyšte moji prosbu, která má reálný základ. Jistě všichni uznáte, že i výroba Internetového periodika něco stojí. A protože chci přinášet více zajímavých článků a podnětů, nové původní fotografie a originální reportáže, začínám se dostávat do situace, kdy mi časopis velice výrazně zasahuje do osobního a pomalu i do rodinného rozpočtu.
 
Už se známe více jak půl roku, a zjišťuji, že si časopis „Do Gatěk!" našel své čtenáře. Možná, že někdo z vás by rád oslovil těch několik set čtenářů, kteří již navštívili naše stránky a zároveň chce pomoci k vybudování ještě silnějšího média, které nás spojí a bude obhajovat naše zájmy.
Obracím se proto na Vás s brosbou a zároveň nabídkou: chcete li, prezentujte zde prakticky cokoli, co přináší užitek komunitě TV. Zhotovím vám i malou prezentaci vaší prodejny, soukromého klubu nebo jiné nabídky. Na příspěvku se určitě dohodneme. Přeji hezké Vánoce, spoustu dobré nálady, pohody a spokojených lidí okolo.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace