Obrázkový časopis | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Obrázkový časopis

S povděkem se dívám na rostoucí návštěvnost stránek Terrezy. Jsem rád, že přes mé kontroverzní názory si našel svoje čtenáře - a protože mezitím vzniká či již existuje spousta dalších materiálů na téma transvestitismu, cítím, že bych měl zase uhnout někam, kde jsou ještě bílá místa.
 
Všimli jste si, že na TV stránkách nenajdete kvalitní fotografie? Sám to dovedu velice dobře pochopit. Málokterá(ý) TV se se svou zálibou chlubí na veřejnosti. Stahujeme se na webstránky, kde jsme maximálně otevření... ale.
Zaprvé málokdo chce být na svých stránkách k poznání. A tak se fotíme od krku dolů, rozmazáváme obličeje, používáme převleky tváří - brýle, makeupy, paruky... Jen aby se nás nikdo „nedohmát".
Zadruhé jen těžko poprosíme kamaráda či rodiče, aby v tu chvíli stiskli spoušť. Však on to stativ a náš fotoaparát se samospouští nějak vyřeší... A tak z levných či drahých kompaktů lezou fotky nezaostřené či namířené trošku jinam, než bylo žádoucí. O problémech se zpracováním fotek, z oskenováním a upravením do podoby komprimovaného souboru pro Web se ani nezmiňuji.
Rozhodl jsem se, že z Gatěk udělám - postupně a pomalu - časopis, který tu dosud chybí. Kvalitní obrázkový Internetový magazín. Čirou náhodou jsem totiž fotograf a grafik, a myslím si, že pohled na hezké a přiměřené TV dokáží uklidnit i toho nejzarputilejšího rodiče.
A vy z toho můžete jenom získat. Máte - li pocit, že chcete mít své profesionální fotografie včetně kopií na disketě pro publikování na vaší osobní stránce, chcete - li být otištěni s rozhovorem s vámi na stránkách tohoto časopisu a ještě na konci roku vyhrát cenu, pošlete e-mail na adresu terreza@post.cz. Napište mi něco o sobě, a pošlete svou jakkoli špatnou fotografii, abych si udělal představu o vašem vzhledu.
Prozatím fotím v Brně a okolí, a do doby, než zařídím vlastní studio, se budeme muset obejít s exteriérem nebo vašimi prostory, přesto však myslím, že se to všem, kdo to risknou, vyplatí. S sebou si vezměte všechno, co si budete chtít obléci, všechno, čím se budete chtít nalíčit. V současné době sháním ke spolupráci vizážistku, do doby, než ji seženu, se budeme muset obejít bez ní.
Získáte dvanáct černobílých fotek o rozměru 13*18 cm, disketu s obrázky ve formátu JPEG a svolení fotografie publikovat pro svou potřebu - to vše zdarma. Barevné fotografie jsou možné pouze za předem dohodnutý příplatek. Bude s vámi otištěn rozhovor v dalším čísle časopisu „Do Gatěk" a uveřejněny dvě nejlepší fotografie. Na oplátku budu moci vaše fotografie využívat kdykoli a kdekoli k ilustraci dalších článků.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace