TV styl | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


TV styl

Bez ohledu na to, zda se mnou bude většina TV souhlasit, tvrdím, že je potřeba vytvořit několik TV stylů, jak tomu klidně říkejme, a vytvořit modifikaci ženských prvků pro muže stejně tak, jako ženy si přizpůsobily módu naši. Je to jedinečná možnost, jak dát najevo fakt, že TV není úchylka sexuální, ale spíše společenská, protože si to tak společnost přála, a módní, protože je to oblékání a líčení.
 
Nemyslím si, že by styl měl něco zakazovat či povolovat, a je mi jasné, že ani nemůže být jednotný. Také vím, že se bude vyvíjet, jak podle aktuální ženské módy, tak podle potřeb jejich nositelů - jestli tak chtějí jezdit na srazy podobně zaměřených jedinců, nebo se tak chystají do práce.
Nevím, kdo by měl styl navrhnout, protože žádný významný návrhář se TV módě nevěnuje natolik, aby ji prosadil i do běžného života (to tvrdím přesto, že na některých odvážnějších módních přehlídkách můžeme potkat muže v sukních či s výstřihy na zádech). A protože jaksi nijak nevzniká, začal jsem si vytvářet styl svůj vlastní, takový, abych tak mohl téměř všude bez toho, že bych riskoval ukopání párkem skinheads nebo zákaz vstupu do hotelu třetí kategorie. V brzku budu prezentovat svoje fotky, stejně jako fotografie těch, co se rozhodnout se mnou spolupracovat. Možná, že bude největší služba TV menšině v tom, že postupně časopis „Do gatěk" přetransformujeme v časopis módní. Časopis, který se bude věnovat módě TV nikoli jako módě určené na zvláštní příležitosti, ale i jako alternativa ke klasickým mužským oděvům, jako je běžný oblek a kravata s lakýrkami.
Časem jsem přišel na to, že nestačí se angažovat „pouze" prostřednictvím Internetového časopisu. Budu muset najít čas na to, abych se účastnil i TV setkání, a tak mohl lépe pochopit, co vlastně jako TV jedinci potřebujeme. Protože to, co cítím já, nemusí vyhovovat ostatním.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace