Úvod do nového pojetí stránek | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Úvod do nového pojetí stránek

Když jsem zakládal stránky „Do gatěk", chtěl jsem hlavně dozvědět se, kolik mně podobných lidí existuje a uspořádat si v sobě, co vlastně chci. Druhý úkol stránek byl přesvědčit veřejnost o tom, že transvestitismus nemůže řadit mezi sexuální úchylky. A ačkoli je tenhle účel stránek a celé kampaně okolo stránek tím hlavním, přesvědčovat lidi se mi asi nedaří. Je to možná i tím, že stránky byly navzdory svému obsahu a mému doporučení zařazeny do sexuální oblasti na vyhledávačích, a tak se na ně pravděpodobně nepodívá ani jeden člověk, kterého transvestitismus nezajímá či nepřitahuje.
 
Poznal jsem ale taky, že mezi transvestity existuje několik skupin, jeden z TV dokonce napsal na můj e-mail něco ve smyslu toho, že se se mnou neztotožňuje a nechápe, o co se snažím. Nedá se nic dělat, ale asi všechny doposud publikované články na toto téma selhaly ve svém účelu. To mne pomalu donutilo k tomu, abych změnil koncepci stránek. Po stránce garfické zůstanou nezměněny, po stránce obsahové dojde k nejednomu překvapivému obratu.
Stránek s sexuální TV tematikou, smyšlenými povídkami na dané téma a články o TV srazech je spousta, existuje spousta osobních stránek, na kterých se TV prezentují, a tak nechci zbytečně množit počet odkazů na toto téma. Místo toho budu prezentovat sporné věci, o kterých nemají ani sami TV jasno, popřípadě články, jejichž témata mne potkají na cestách po Internetu nebo po ČR.
Možná, že nastane odliv Vás, čtenářů, kteří za TV hledají především sexuální uspokojení, a věřte, že mne sice mrzí, že Vás ztrácím, ale na druhé straně zase doufám, že se na takto laděných stránkách začnou objevovat psychiatři, umírnění TV a „normální" lidé, a budou se mnou nesouhlasit či diskutovat, a možná konečně „normální, zdravá" veřejnost začne pomaloučku pochybovat o našem odsouzení.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace