MGM - Vášeň pro sutanu (Hot Under the Collar) 7.6.2007 - 15:20 | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


MGM - Vášeň pro sutanu (Hot Under the Collar) 7.6.2007 - 15:20

Jerry je naprosto a bláznivě zamilovaný do půvabné Moniky a jeho city jsou už spíše posedlostí než láskou. Tak zoufale po ní touží, že se rozhodne použít hypnózu, aby ji získal. A tato komedie nám předkládá následky. Problém je totiž v tom, že se něco stane, zatímco je Monica v transu, a když se probudí, rozhodne se složit přísahu celibátu a vstoupit do kláštera. To je sice pro Jerryho katastrofa, ale jeho posedlost ho neopouští. Rozhodne se ji proto v přestrojení za kněze následovat. Později se převlékne dokonce i za jeptišku, jen aby se mohl dostat ke své lásce co nejblíže. Další problémy ale nastanou, když do kláštera pronikne gangster, kterého zajímají jen a jen ukradené diamanty.
 

redakce 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  • 23.08.2017 04:14 - ret5ry - yyy
    There are many reliable brands out there, such as the fake rolex sale, which we are sure you will enjoy. The best replica watches sale out there are full of grace and style. There may even be a long history sitting behind the brand of the replica watches uk as well. Many ladies choose to go with the French styles as they are very popular. If you are searching for diamond fake breitling, then you can count on spending a bit of money, depending on the type of diamonds you choose. If they are one hundred percent more, then there will definitely a large price tag on the rolex replica sale. The diamond watches are full of grace and there is no denying this one. These watches are perfect for rolex replica outings and special occasions, but we do not recommend you wearing them to work as you do not want anything to happen to it.

Navigace