Změnu pohlaví financoval prostitucí | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


30.03.2005 - Změnu pohlaví financoval prostitucí

Za své prokletí považuje osmadvacetiletý Manfred z Berlína, že přišel na svět jako jedno z dvojčat, přičemž jeho sourozencem byla dívka. V pubertě zjistil, že i v jeho organismu zřejmě převažují ženské hormony nad mužskými. Pozdější změnu pohlaví si financoval prostitucí.
 
"Puberta pro mě byla nesmírně těžkým obdobím, nevěděl jsem, kým vlastně jsem," svěřil se Manfred.

Na prahu dospělosti se domníval, že trpí homosexuálními sklony. Vystudoval balet, působil jako tanečník v berlínské Státní opeře, později pracoval jako vizážista v milánské televizi. V té době analýzy krve a genetické testy definitivně potvrdily, že v na první pohled dokonalém mužském těle se skrývá žena. Jako čtyřiadvacetiletý se Manfréd rozhodl pro změnu pohlaví a podstoupil příslušnou léčbu.

"Ta však vyžadovala spoustu peněz," uvedl.
Jen vypalování kořínků vousů v obličeji laserem stojí padesát euro na hodinu a proceduru je třeba denně podstupovat osmnáct měsíců. Rovněž práce plastických chirurgů, kteří mu modelovali poprsí, nebyla zadarmo.

"A to nepočítám částky, které jsem platil za estrogenové kúry a další nezbytné procedury nutné k tomu, abych se z Manfreda stal Marií," upřesnil bývalý baleťák a přiznal, že potřebné prostředky si opatřoval prostitucí, nejprve v Miláně, pak v Barceloně a Valencii, a nakonec na smutně proslulé Kurfürstenstrasse v rodném Berlíně.

"Všude jsem měl lehčí pozici než běžné šlapky. Jako bývalý muž umím lépe navázat kontakt se zákazníky, vycítit, co přesně chtějí, co je nejlépe uspokojí," pochlubil se a dodal, že nejstaršímu řemeslu na světě se chce věnovat i nadále.
"Je příjemné vydělávat peníze pouze tím, že jiným poskytnu chvilku rozkoše," tvrdí.

Nad otázkou reportérů, zda se nyní cítí šťastný, Manfréd-Maria dlouho uvažoval a pak připustil, že ne, protože změna pohlaví mu neumožňuje naplnění jeho životního snu, být zcela normální ženou schopnou přivést na svět vlastní děti.

redakce 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  • 31.07.2017 17:40 - každé euro k dobru - mikyd
    Je nás málo kdo si tohle může dovolit hold není to laciný špás proto ho chápu taky fotím erotiku a doufám že najdu nějaké studio kde můžu ukázat že su dobrá nejen za kamerou ale i před ní . Nic ve zlém ale i malé prsa po hormonech jsou lepší hold kdo je sportovní typ tak mu i dvojky nevadí . Hold mě taky trvá přesvědčit jednoho zadubence u komise ,aby mě pustil na operaci spodku a je vymalované jen být diplomatem a počkat si na vhodný okamžik a ten nastal hrozí mu 6 let za nehodu a dvá lide sou po smrti jen vím že v právech dobře plave takže vím jak na něj hold byla jsem častým hostem u soudu no porozvodové právo v cz je dost skorumpované takže vím jak kdo jedná a co na dotyčného platí jen být diplomatem ale i ekonomem hold i korespondeční škola pravně ekonomického stylu přišla vhod a to jsem si udělala při práci v obchodě a dnes jako mikyd na portále amateri.com exceluju .Takže se nebát experimentovat a vydělat si jakým koliv způsobem ulice je to poslední ale mít i prezentaci? Reklama na de vše

Navigace