V Plzni někdo probodl muže, mrtvola ležela na chodníku, aneb bude sex. orientace hrát roli při výběru obětí ? | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


22.11.2002 - V Plzni někdo probodl muže, mrtvola ležela na chodníku, aneb bude sex. orientace hrát roli při výběru obětí ?

V Plzni někdo probodl muže, mrtvola ležela na chodníku. Kolemjdoucí lidé v plzeňské Koterovské ulici našli ve čtvrtek večer na chodníku mrtvého jedenačtyřicetiletého muže, jehož někdo probodl. Policie zatím odmítá sdělit další podrobnosti. Podle zatím neoficiálních informací šlo o muže tmavší pleti s homosexuální orientací. Bydlel poblíž místa, kde byl nalezen.
 
V Plzni někdo probodl muže, mrtvola ležela na chodníku. Kolemjdoucí lidé v plzeňské Koterovské ulici našli ve čtvrtek večer na chodníku mrtvého jedenačtyřicetiletého muže, jehož někdo probodl. Policie zatím odmítá sdělit další podrobnosti. Podle zatím neoficiálních informací šlo o muže tmavší pleti s homosexuální orientací. Bydlel poblíž místa, kde byl nalezen. Pár mých lidských otázek k tématu: Začne doba temna pro sex. minority v Čechách ? Budeme opět skrývat své tváře před zraky okolí a to jen protože budeme mít strach ze skrytého násilí kterému se jen těžko uniká ? Na taková řešení jsem byla zvyklá v dobách socialismu. Dnes, ale máme dobu, která nám za prvé přináší rychlost informací a za druhé i jejich zdroje. Jak to bude dál s otázkou nebezpečí vražedných útoků, člověka, který veřejně vystoupí před onen lidský dav (majoritu) a který řekne "mám jinou sex. orientaci, ať již duševní či fyzickou berte, nebo nechte být" ? Bude stačit těch pár otázek na řešení tolerance lásky a porozumění mezi lidmi ? Nikdy nebude stačit jen otázka vždy bude muset následovat odpověď a jaká to bude bude záviset na nás všech.

Mila 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace