Co takhle založit si kapelu, zahrát divadlo přátelé ? | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


04.12.2002 - Co takhle založit si kapelu, zahrát divadlo přátelé ?

Proč se jen scházet na internetu ? Proč bychom si nemohli například založit svou TG hudební kapelu nebo si zahrát divadlo ? Pro příznivce hudby mezi které se sama počítám, by to určitě mohlo být zkrátka prostě fajn. Například v Německu působí několik genderových kapel, které mají repertoár v různém podání rock, pop, punk, a další styly. Jednu z nich jsem objevila na internetu a posuďte sami jak jim to jde. http://www.deborahcampbell.de.
 
Proč se jen scházet na internetu ? Proč bychom si nemohli například založit svou TG hudební kapelu nebo si zahrát divadlo ? Pro příznivce hudby mezi které se sama počítám, by to určitě mohlo být zkrátka prostě fajn. Například v Německu působí několik genderových kapel, které mají repertoár v různém podání rock, pop, punk, a další styly. Jednu z nich jsem objevila na internetu a posuďte sami jak jim to jde. http://www.deborahcampbell.de. Co se týká divadla je na poli Prahy hned několik kabaretů a amatérských divadelních skupin. Působnost těchto souborů je zcela nezávislé na repertoáru. Divadelní skupiny, mezi které patří Divadlo bez Zábran www.divadlo.cz/bezzabran , se netají svou otevřenou náručí pro každého ! Je prostě bez zábran tedy bez nutnosti komformního postoje naší společnosti k jinakostem. Kabaretní scény v Praze jsou také hojně zastoupeny a to v příkladu nejznámějším s názvem Srdce a Kámen http://www.srdceakamen.cz, Adresa: P Klub Trojická, Trojická 10, Praha 2 Páteční a sobotní představení divadelního kabaretu inspirovaného nejlepšími dobami kabaretu třicátých let a obsahující také klasiku od pozdějších období až do současnosti. Nechybí zde mluvené slovo, scénky, parodie a travestie show. Klub U Střelce Travestie klub s barem a pravidelnými programy. Adresa: Karolíny Světlé 12, Praha 1 tel. (+42022423 8278) nabízí podobnou atmosféru jako v P klubu, ale jen s rozdílem, že se věnuje pouze travesti show. I když účinkující se mnohdy transponují i do jiných divadel či malých klubů. Aqua Club 2000 Scéna s travestie show. Bar, diskotéka, pravidelný program. Adresa: Husitská 7, Praha 3 - Žižkov tel. (+4202627 89 71, +4202627 80 63)

Mila 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  • 24.04.2008 15:22 - xxx - nikolka
    g,dhvsny.,bj nuilj lfjdxůbulbv vjh zalo´ženi kapely.

Navigace