Miss Trosky 2008 | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


28.01.2008 - Miss Trosky 2008

V sobotu proběhla volba Miss Trosky 2008. Samotnému večeru předcházel celodenní bohatý program, který pro nás připravil realizační tým v čele se slečnou Romanou, které patří hlavní dík.
 
Již v dopoledních hodinách vše započala přednáška o líčení doprovázená názornou demonstrací. Poté jsme se přesunuly na prohlídku blízkého zámečku. Nově zrekonstruovaná památka nás přenesla do dob dávno minulých, které ještě podtrhla návštěva přilehlé krčmy a pivovaru.
Večerní program spojený v volbou Miss a ohňostrojem, začal již v odpoledních hodinách sychravého dne v nevlídně vyhlížejícím salonku. Zahřát se dalo různým způsobem od čaje, přes grog až po něco ostřejšího. Po brzké večeři a rozlosování startovních čísel jednotlivých soutěžících, vše smeřovalo k jednotlivým disciplínám, prokládaným povětšinou živou hudbou.
Těsně před koncem starého transroku byla známa i vítězka Miss Trosky 2008, kterou se stala slečna Paula - autorka portálu trans-lide.info. K mnoha gratulacím se připojuje i naše redakce, která zpracovává příspěvek pro televizi tgčko.

redakce 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace