Poradna Harmonie nabízí pomoc postiženým a lidem v krizi | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


28.01.2002 - Poradna Harmonie nabízí pomoc postiženým a lidem v krizi

Lidé v obtížné životní situaci mohou najít pomoc v nové pražské poradně Harmonie. Její pracovníci jim pomohou při hledání uplatnění a při zlepšování životních podmínek, říká Miroslava Filipová, jednatelka občanského sdružení Harmonie a styl, které poradnu v deváté městské části provozuje. Středisko chce zjednodušit a zpříjemnit život postiženým lidem, jejich rodinám a přátelům. Pomůže i obětem násilí, lidem týraným a obtížně zaměstnatelným, seniorům a příslušníkům národnostních a sexuálně odlišně orientovaných menšin. Poradna sídlí v Zelenečské ulici 330/18. Návštěvním dnem je středa. Návštěvu je třeba domluvit na pražském telefonním čísle 81 86 54 94 v době od 08:00 do 10:00. V době od 10:00 do 18:00 lidé mohou volat i na mobilní telefon 0603 209 949.
 
Lidé v obtížné životní situaci mohou najít pomoc v nové pražské poradně Harmonie. Její pracovníci jim pomohou při hledání uplatnění a při zlepšování životních podmínek, říká Miroslava Filipová, jednatelka občanského sdružení Harmonie a styl, které poradnu v deváté městské části provozuje. Středisko chce zjednodušit a zpříjemnit život postiženým lidem, jejich rodinám a přátelům. Pomůže i obětem násilí, lidem týraným a obtížně zaměstnatelným, seniorům a příslušníkům národnostních a sexuálně odlišně orientovaných menšin. Poradna sídlí v Zelenečské ulici 330/18. Návštěvním dnem je středa. Návštěvu je třeba domluvit na pražském telefonním čísle 81 86 54 94 v době od 08:00 do 10:00. V době od 10:00 do 18:00 lidé mohou volat i na mobilní telefon 0603 209 949. Harmonie nabízí poradenství při hledání pracovního uplatnění, při přípravě na přijímací pohovory, při hledání partnera a přátel, ale také při volbě oblečení a při zařizování interiéru. Sdružení počítá i se vznikem klubu, pořádáním besed a přednášek. Návštěvníci poradny se seznámí s pravidly, která jim usnadní život a posílí sebedůvěru. Získají znalosti a dovednosti, aby je nic nezaskočilo a dokázali předcházet problémům i stresům, uzavřela Filipová.

Mila 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace