Nepodceňujte drobnosti! | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Nepodceňujte drobnosti!

Právě se vám narodil syn? Gratuluji, tatínkové a maminky. Dříve, než se ale začnete těšit na to, jak spolu budete spravovat veterána, ukrytého spoustu let v garáži, než začnete plánovat synovi kariéru úspěšného podnikatele, který převezme vaši rodinnou firmu na výrobu vrtulníků, otevřete oči a nastražte uši. Kde berete tu jistotu, že se vám narodil opravdu syn?
Jistě, zatím je váš uzlíček ještě malé miminko. Má všechno, co má mít. Hlavičku, ručičky, očička... mezi nožkama je také v pořádku. Když ale začne brečet kdykoli jej oblečete do modré soupravičky, zatímco po té růžové natahuje ručičky, je načase si přečíst něco o věcech, na které nechcete možná raději ani pomyslet.

 
Miminko vyroste. Je z něho tří až pětiletý kluk. Hrozně rád je mezi dospělými, chce dosáhnout a dokouknout nejvýš a nejdál. A u babičky nejraději nosí její bačkory na vysokém podpatku. Spolehněte se na to, že tak činí jen proto, aby byl vyšší. A nebo ne?
Nemůžete jej odtrhnout od výkladní skříně s oblečením? Jistě, možná se mu líbí ta figurína a zajímalo by ho, jak je ta paní udělaná, když se ani nehne. Když ale nabudete jistotu, že se opravdu dívá právě na to oblečení, které prokazatelně nenosí tatínek, asi nepomůže slovní napomenutí „pojď, prosímtě, tam není nic pro tebe!" Možná to ještě netušíte, ale právě že je.
Maminky, nacházíte čas od času malinko spřeházenou skříň se spodním prádlem a jinými věcmi? Možná váš syn opravdu hledal ukryté peníze, Vánoční dárky nebo tatínkovu Marihuanu. Ale možná není ani zloděj, ani zvědavý, ani kuřák opiátů. Možná by jen pod stromečkem místo sady šroubováků, které jste mu koupili už v listopadu s očekáváním jeho radostného výrazu, tu saténovou tmavěmodrou podprsenku.
Tak, přežili jste období dětství. Nemáte žádné podezření? To je moc dobře. Ale sousedé si možná začnou stěžovat, že se u vás čas od času objevuje jakési neznámé děvče, které zrovna včera večer, když jste byli v divadle, odcházelo těsně po vás z vašeho bytu. Možná má váš potomek opravdu holku. Ta by ovšem pravděpodobně šla opačným směrem. Prozatím se modlete, ať sousedi moc nekoukají a drží zobák, pak se uvidí.
Máte strach? O to miminko, které leží vedle vás v postýlce, sladce spinká a je tak krásný chlapeček? Nebojte se. Máte asi 68% šanci, že to bude normální kluk jako buk. Ale může být také homosexuál, transsexuál, transvestita a nebo „jen" trochu zženštilý poeta. A přitom všem ho musíte mít rádi, protože on vás rád má, spoléhá na vás a potřebuje vás. A ruku na srdce - byli jste to vy, kdo ho splodil takového, jaký je.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace