Dárečky na Vánoce | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Dárečky na Vánoce

Zavedl jsem na stránky počítadlo. Konečně se mi podařilo najít takové, které mi vyhovuje svým komfortem a množstvím informací, které o přístupech poskytuje. Proto jej také každý měsíc resetuji, aby bylo jasno, kolik lidí navštívilo to které číslo, a vy také víte, kolikátí jste se připojili.
 

Blíží se Vánoce, ale taky konec roku a přechod do roku 2000, což zní velice slibně. Musím vás ale zklamat: přechod do nového tisíciletí bude až o rok později. Je to dáno tím, že první rok, který lidstvo začalo od Krista počítat, nebyl nultý, ale první rok prvního tisíciletí. Tak, jako na přechod do nového tisíciletí plánuje Terreza velkou Internetovou party, připravila na tyto Vánoce a Silvestra malé dárky pro své věrné čtenáře. V tomto a následujícím čísle je uveřejněno několik soutěží. Prohlédněte si dárečky, a pak se rozhodněte, zda se jich hodláte zúčastnit.
První soutěž vypisuji na šestý příchozí mail v měsíci PROSINEC. Napište nějaký smysluplný mail a pošlete jej na adresu terrez@post.cz . Zpět Vám bude zaslán e-mail, ze kterého si vyberete svoji výhru. Druhá soutěž se bude vázat na tři příspěvky do časopisu „Do Gatěk!". Soutěžíme o tři trička Terreza & Do Gatěk! s motivy časopisu. První příspěvek, který od Vás chci, je povídka na téma „Moje první převléknutí". Druhým příspěvkem nechť je povídka na jakékoli téma. Jedinou podmínkou je, že nebude příliš sexuálně zaměřená (aby se dala „vysílat" i před desátou) a bude o Transvestitech nebo transsexuálech. Třetím příspěvkem budiž reportáž z jakéhokoli srazu TV/TS, který chcete uveřejnit v poměrně hodně čteném časopise, jakým se stránky „Do Gatěk!" stávají. Nechci vás příliš navádět, ale dá se to využít velice jednoduše jako reklamní plocha, která je dosud zadarmo.
Uzávěrka všech tří literárních soutěží je 22. listopadu 1999. Příspěvky posílejte ve formátu obyčejného textového souboru, připojeného k mailu. Délka cca 2-4 strany strojopisu. Fotografie do 200kB posílejte jako .GIF, .BMP, .JPG. Uzávěrka soutěže o šestý mail je nejpozději 10. listopadu, kdy výherce obdrží informační mail, a vybere si svou cenu a nebo výhra propadne.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace