Vánoce | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Vánoce

Znáte to, ne? Dárečky, předvánoční shon, shánění dárků, ve městě mraky lidí, a taková ta nevysvětlitelná tajemná Vánoční atmosféra... Počítáte všechny, kteří od vás dostanou dárek... Nezapomněli jste na někoho? A co ta druhá žena ve vás? Budete pro ni něco mít? Je snad nejideálnější doba na to, abyste se porozhlédli po něčem, co by vás zajímalo. Můžete předstírat, že vybíráte něco pro ženu, a nebo ještě lépe, můžete se dívat hned po dvou dárcích najednou. Přiberte si ostatně svoji partnerku s sebou; jestli to o vás ještě neví, snad jí nebude podivné, že tentokrát vás chození po dámském tolik neotravuje. Jste tak milí! Dokonce jí nabízíte svoje tipy na některé kabátky, nebo na tu dlohou sukni (co se vám tak líbí, že ano...)
 
Jestliže to o vás vaše partnerka ví, máte vyhráno. A když se vás zeptá, co byste na Vánoce chtěli, můžete si klidně přát i nějakou maličkost pro svou vnitřní holčičku - a zejména při výběru spodního prádla a kosmetiky může být vaše žena či dívka nejenom senzační, ale mnohdy také nepostradatelná.
Nakoupili jste? Nezapomeňte své partnerce udělat určitě nějakou radost. Kupte jí něco, co si přeje, jako poděkování za to, že jste spolu mohli prožít jedno pěkné odpoledne.
Buďte na sebe hodní, vždyť jsou přeci Vánoce... a ta holka ve vás má pravděpodně první narozeniny!

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace