Kam se hezky obléci? | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Kam se hezky obléci?

Myslím, že u každého TV se časem objeví potřeba vyjít někam ven. Jsem všemi deseti pro, protože pokoutní převlékání doma, zamčen na dva západy - to už skoro svědčí o něčem nenormálním. To, že danou věc nespojujeme se sexem lze snad nejlépe dokazovat tím, že si vyjdeme ven, kde o sexu nemůže být řeč.
 
Samozřejmě, že naše první procházka nebude směřovat ani do zaměstnání, ani do domu našich rodičů, kteří o tom nevědí. Bude velice užitečné si předem uvědomit, kdo by se prozatím neměl o našem převlékání dovědět, a zařídit trasu dle toho.
Poprvé to bude určitě podivný pocit. Můžete zažít nervozitu, strach, stejně jako vzrušení ze zakázaného ovoce. Proto volte cestu takovou, kde všechny emoce, které se na vás budou valit, zvládnete. Výhodu mají exhibicionisté, protože jim nebude vadit to, co nám ostatním smrtelníkům, a nebudou nuceni přecházet na druhou stranu, když někdo půjde proti.
Svou první vycházku ponechejte na dobu, kdy bude tma. Budete se cítit klidně, přestože v dnešní době je ve městě téměř stejně světlo v noci jako ve dne. Jste - li z vesnice a nechcete - li se prozradit, vyjeďte jinam.
Riskujete minimálně při odchodu z domu. Je - li to možné, můžete si část toho ženštějšího oblečení uschovat do příručního zavazadla, a obléci se až kus dál. V jiném případě se na chodbě chovejte přirozeně, protože sousedé jsou zvědaví, a nic je nepřiláká tak, jako nezvyklý zvuk z chodby. Jestliže někoho potkáte, a nelze se návštěvě vyhnout, zůstaňte v klidu. Chovejte se jako normálně. Bude to venku - no a co.
Jestliže hodně cestujete sami vlakem nebo autobusem na delší vzdálenosti, je to naprosto nejideálnější možnost. Bude vás vidět, a přitom máte naději, že nepotkáte nikoho známého.
Máte - li auto, jste na tom ještě lépe. Stačí do něj sednout a za pár minut se objevit někde úplně jinde.
Problém ani netkví v reakci neznámých lidí. Zatím jsem se nesetkal ani s jednou reakcí vyloženě negativní a už vůbec ne s reakcí útočnou. Jenom jednou jsem se velice zalíbil dvěma holkám - ale neměl jsem už čas a možnost zjistit, jak se bude situace vyvíjet dál. Problém se objeví nakonec nejblíž, jak to jde - u blízkých lidí, u kterých byste to nečekali. Mnohdy je problém s partnerkou, respektive s tím, jak to nese. V mém případě musím taktně mlčet zejména před jejími rodiči; ale její sestře jsem to už stačil aspoň naznačit. Jakkoli to o mně ví už hezkou řádku let a zná všechny moje názory na tuto módu, je situace čím dál tím horší. Dříve jsme spolu čas od času šli ven, oba v sukních, a bylo to fajn a příjemné. Postupem času je to ale čím dál tím horší - a i když mi to přímo nezakazuje, mně se nechce poslouchat její špatná nálada, a tak už dnes tak povětšinou chodím oblečen v dámském většinou sám. Je to škoda, ale je to tak.
Zajímavou možností je přidat se k nějakému srazu TV/TS, kde se vám nemůže stát, že budete vybočovat z řady a že se na vás někdo bude dívat hloupě. Druhou možností je objevovat se na akcích, které mají jinak charakter veselých taškařic. Maškarní bál nevyjímaje. Nebude to až tak zcela ono, ale můžete se beztrestně objevit prakticky v čemkoli. Silvestrovské zábavy, Masopust, to jsou další akce, kde jsou „masky" dovoleny. Jen je otázka, zda vám tu „recesi" někdo zbaští.
Když jsem se dnes vrátil z obědové pauzy, na které toho víc ujdu než projím, musím vám doporučit ještě jednu věc: jestli budete mít o víkendu volno, oblečte se, jak chcete, a vyražte ven, do přírody. Nasbírejte kaštánky, doma si udělejte zvířátka a dívejte se na barevnost listí, na mraky na obloze... A zjistíte, že je tu ještě jiné útočiště před světem než vaše osobní deprese: krásná příroda.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace