Dobrá zpráva? | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Dobrá zpráva?

Dobrá zpráva? | transgender.cz Transvestité jsou v kursu! Zatímco vy nemůžete ani nakouknout do výkladu s tím krásným kožíškem tak, aby to někdo poznal, celý svět se zbláznil do transvestitů.
Nejenom, že transvestité se objevili v několika pořadech, na Silvestra dokonce i na ČT1 v pořadu "Neváhej a Toč", kde byli skvělí. Hollywood chrlí jeden film s TV tematikou za druhým, aby se nakonec objevovaly na různých programech naší televize. Samozřejmě, že trošku přeháním - ale filmů o TV je opravdu hodně.
Co na tom, že všechny příběhy jsou víceméně typu "Tootsie", chlapa, který udělá díru do světa až jako žena! Bohužel to ukazuje právě na smýšlení společnosti, která ani tak nefandí chlapovi, který se převleče do ženského, ale ženské, která je právě tak chlapská. Jakoby chlapské myšlení bylo něco naprosto pozitivního, bez čeho nelze žít.

 
Už mnohem lépe vyzní příběh malého kluka ve snímku "Můj růžový život". Autor se sice "schoval" za postavu kluka, který je natolik malý, aby nemusel chápat, proč se to nesmí, ale nezapře skutečnost, že malý Ludvík je vlastně on. Ludvík bez jakékoli sexuální tendence prostě rád převléká za holčičku. Ve scéně, kdy si nechává vysvětlit princip ženských a mužských chromozomů X a Y je sice malý odkaz na to, že Ludvík je vlastně transsexuál, ale NEVADÍ! Tento film má moje plus za to, že vykřičel do světa všechny nesmyslné problémy, které okolí rodině tohoto chlapce nadělá. Přestože konec filmu nevyzní moc nadějně pro fiktivního kluka, který zestárnul a chce si pořád hrát na holčičku, třikrát hurá!!!
Na druhou stranu ale po shlédnutí kteréhokoliv filmu nejsme ani o kousek blíže pochopení naší milé macešské idiotské společnosti - takže vlastně jakápak dobrá zpráva???

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace