Zásilkové obchody | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Zásilkové obchody

Uznejte, že anonymní zásilkový obchod je to nejjednodušší, co může i průměrně stydlivý TV použít, chce - li získat kvalitní dámské oblečení. Určitou nevýhodou je fakt, že anonymitu vůči prodejci ztrácíte tím, že mu uvedete svoji adresu; nicméně určitě nebude tušit, že objednáváte zboží pro sebe a nikoli pro svou zákonitou manželku. To je ostatně druhý problém, protože balík pravděpodobně neutajíte, a to nemluvím a nezmiňuji možnost, že balík vyzvedne právě osoba, která se o vašich záležitostech rozhodně neměla dozvědět. Výhodu samozřejmě bude mít TV, o kterém to případný partner, vyzvedávající zásilku, ví.
 
Existuje určitá možnost, finančně mírně náročná, jak se vyhnout uvádění domovní adresy. Na našich poštách si můžete zřídit tzv. P.O. BOX, do kterého vám zásilka přijde bez jakéhokoli oznámení. Vy si jen zkontrolujte každé dva dny doručenou poštu, a můžete s klidem provozovat i „zakázanou„ korespondenci. Musím vás ale upozornit, že některé zásilkové pošty svoje zboží na P.O. BOX posílat odmítají.
Při první objednávce se velice dobře změřte. Nemusím samozřejmě zdůrazňovat, že se měříte dle dámského způsobu a svoje číslo hledáte v dámských tabulkách. Případné srovnání s měřením pánským není na škodu. Znát svoji dámskou konfekční velikost je ostatně veliká výhoda i při nákupu kdekoli jinde. Určení správné velikosti ovšem bude trvat déle, a proto při prvních objednávkách riskujete, že vám velikost nesedne. Využijte proto lhůtu na vrácení zboží a s pokorně omluvným dopisem zboží vraťte. Budou vám pak vycházet vstříc.
Pamatujte ale na určité odlišnosti ženské a mužské postavy. Platí to zejména a téměř výhradně o úzkých kalhotech. Rozdíl mezi pasem a pánví mezi mužem a ženou je natolik výrazný, že se v podstatě nemůžete trefit: buď vám kalhoty budou velké přes boky nebo úzké přes pas.
Elegantním řešením této prekérní situace bude jednak objednávat tzv. „bokovky„ (nejedná se o mimomanželské vztahy, ale o kalhoty, končící na bocích). Tyto bokovky mají většinou téměř rovný střih, a proto máte větší šanci, že vám sednou. Měřte se samozřejmě přes obvod boků. Druhou variantou, kterou doporučuji kombinovat, je využívat lehce elastických materiálů. Je nabíledni, že se do své velikosti máte mnohem větší šanci trefit.
Obecně platí, že máte - li pochybnosti o svém čísle, volte velikost větší. Výjimku tvoří jednak elastické ošacení, které má k tělu přiléhat, druhak spodní prádlo, kde podprsenku doporučuji menší a kalhotky větší (ze známých důvodů). Pro TV muže je velice důležitá také délka kalhot, protože v poměru k číslování mají vždy delší nohy. Na adrese http://www.magnet-camif.cz/velikosti.html najdete rozsáhlé tabulky velikostí, obohacené o délku vnitřní nohavice - ta vám pomůže určit, jak na tom jste.
Budete - li ke kalhotám nosit boty na vysokém podpatku, doporučuji si kalhoty vyzkoušet s nimi. Nohavice by vzadu měla sahat až k podpatku a překrývat tak svršek boty. Tak diktuje současná móda - neriskujte, že budete vypadat hloupě.
Sukně a šaty jsou v katalozích udávány s jejich skutečnou délkou. Při měření nezapomeňte, že se spousta centimetrů ztratí na záhybech těla, jako jsou například ramena. U maxidélek nezapomeňte, že sed a ohnutá kolena spotřebují výrazně více materiálu, než rovný stoj.
Spodní prádlo vybírejte obezřetně, protože vám je zásilková služba může velice snadno odmítnout převzít zpět. Nesmí být znát, že je použité, pokuste se je i zabalit tak, jak bylo před vaším zásahem.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  •  
    Žádný komentář není.
     

Navigace