Váš nový styl | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


Váš nový styl

Pořídit si oblečení, které bude stát za to, abychom v něm někam vyrazili, nebude zase až tak jednoduché. Proto chci otevřít opravdovou diskusi na téma oblékání a výhodných nákupů. Komplikace nám způsobují především ceny. Odhlédneme - li od těžkostí s nákupem jako procesem našeho stydění, musíme mít v povědomí, že nebudeme nakoupené věci nosit příliš často. Je pravda, že nakoupení celé sady oblečení přijde na pořádné investice. Přitom je těžko užijete na normální společenské akce, a jestliže jste stydliví a nebo nemáte příležitost, vystavujete se nebezpečí, že vám mezitím všechno vyjde z módy. Jen odhadem, investice na pořízení normálního konfekčního oblečení přijde i s botami cca na 5 - 8 000,- Kč, a to máte jen jedinou variantu, a ženy, jak známo, mají šatů plný šatník, a to ještě kombinují a přebírají. Levnější variantou jsou letní oděvy, protože tričko a sukně, k tomu nějaké jednoduché boty od Vietnamců, přijde na 800 - 2 000 Kč.
 
Módnost a nadčasovost je další velkou otázkou. Každý z nás zatím nemá příliš možností, kam zajít dressed, což je velice zajímavý název pro to, co podle veřejnosti děláme. Každý asi podle své finanční situace začne v nejlepším případě u dámské konfekce. Řekněme, že veliké procento transvestitů je vyšších, než běžná konfekce. Je to vůbec velice zajímavý fakt: většina TV má se svou výškou a vzhledem problémy, většina jich má i naddimenzovanou nohu, přestože mužská populace jako celek je spíše průměrná. A tak zatímco moje noha stihla dorůst do velikosti 37(!!), můj kamarád, kterému je jakékoli nošení dámských bot naprosto cizí, má nafous stejnou velikost jako jeho přítelkyně. No není tohle k vzteku???!
Konfekční oblečení je poměrně cenově výhodné, a jestliže jsme schopni si jej opatřit a padne nám, není co řešit. Je spíše nutno přibližně vypočítat, jak moc se nám investice vyplatí. Samozřejmě, že výpočet nebude příliš jednoduchý, protože v něm hraje roli řada faktorů. Budete se muset předně rozhodnout, kolik přibližně budete chtít utratit za vašeho (nového) koníčka za určitou dobu. Výslednou cenu oblečení, které si zakoupíte, vydělíte touto částkou, a zjistíte, jak dlouho budete muset oblečení nosit, aby se vám „vyplatilo". Pak se zamyslete, jak často v tomto oblečení za tuto dobu vyjdete ven - a jestliže vám toto číslo stačí, určitě si tu kterou věc kupte.
Každý TV má jeden úkol: stát se dobrým podnikatelem nebo dosáhnout postu s dobrým příjmem. Musíte si uvědomit, že budete šatit malý harém: zatímco normální muži kupují šaty sobě a manželce, vy budete muset šatit ještě jednu členku domácnosti.

Terreza 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  • 17.10.2019 06:42 - Great clothes - Hayden
    nice

Navigace