Uvažujete o silikonech? | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


16.05.2002 - Uvažujete o silikonech?

Jednou z možností, jak zvětšit poprsí, je za pomoci chirurgie, jak jste si jistě přečetly na Ivině překladu Venušiných ptáků (já osobně se teším na kompletní překlad). Jelikož je každá operace spojena s jistými komplikacemi, měly byjste se seznámit, co by vás mohlo potkat. Tož se vrhněte do čtení, ať jste náležitě poučené.
 
Jednou z možností, jak zvětšit poprsí, je za pomoci chirurgie, jak jste si jistě přečetly na Ivině překladu Venušiných ptáků (já osobně se teším na kompletní překlad). Jelikož je každá operace spojena s jistými komplikacemi, měly byjste se seznámit, co by vás mohlo potkat. Tož se vrhněte do čtení, ať jste náležitě poučené. Mě tam chybí ještě jedna komplikace - hypergranulace, která by jistě postihla moji maličkost a opět zvýšení prolactinu.

MonikaSh 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů
  • 23.08.2017 04:16 - ... - yyy
    The Speedmaster collection has gained a lot of replica watches sale popularity today. It has the ultimate cachet and when you have it, you will not want any other replica watches. Next on our list, we have the Ikepod Hemipode. The replica watches sale case can be opened and reveal a crystal back that is see through. It is made out of sapphire that is replica watches uk scratch resistant. This is the most advanced chronograph manufactures to be found in the world. It comes with two or more time functions and will be sure to please anyone. Next is the ever so popular fake rolex sale. It can take to the water just as a deep-sea submarine can. It guarantees that it is waterproof at a depth of 3,000 feet. When choosing the best breitling replica for men, you should not forget to do your research and keep the character of the guy in mind.

Navigace