Černá minisukně a bílá halenka | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


27.03.2007 - Černá minisukně a bílá halenka

Při tomto slovním spojení se některým vybaví Brno s doc. Hajnovou a jejím pohledem na "správného" transexuála, někomu staré fotky a nejedné z vás denní oděv po odhalení, že vlastně nejste kluk, ale holka.
 
Doc. Hajnovou bych si s dovolením nechala na jindy, to je samostatná kapitola, která jistě stojí i za jeden článek na rozloučenou.
Staré fotky evokují nostalgickou náladu a té jsem si v poslední době docela užila, při obnově tohoto portálu, trans přítele a ještě si jí užiji, protože se chystám obnovit i TV Scénu ;) (Další překvapení bude ke shlednutí v průběhu týdne).
Vrátila bych se k onomu "stejnokroji" druhé poloviny 90tých let minulého století.Většina z nás si tímto „barbie“ obdobím prošla. V době kdy jsem jím procházela já, jsem nechápala ty „služebně starší“ (je to asi divné, ale nejsem pramáma všech tranďáků, na to jsou tu jiné viď Terko), proč chodí v kalhotách a ne v sukni, když již konečně mohou.
Dnes s odstupem času jim rozumím neco pohodlného na té „panské“ módě preci jenom je. Pro některé toto odbobí ještě neskončilo, ale mám dojem, že jich mnoho nebude :) A pak jsem li ženou, či mužem není odvislé od toho co mám na tobě, nýbrž v sobě.

vi 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace