Letos na Aprilesu 2003 bude hájit naše barvy Vlasta a Petula | trans lidé | transvestita | transsexual | crossdressing | transgender.cz 


01.04.2003 - Letos na Aprilesu 2003 bude hájit naše barvy Vlasta a Petula

Z důvěryhodných zdrojů jsem zjistila, že barvy letošního Aprilesu - gay a lesbického festivalu za nás letos budou hájit Vlasta a Petula. Myslím, že by stálo za to se připojit a navštívit tak festival i připojit se k diskuzi. A proto Vás všechny zvu v hojném počtu.
 
Z důvěryhodných zdrojů jsem zjistila, že barvy letošního Aprilesu - gay a lesbického festivalu za nás letos budou hájit Vlasta a Petula. Myslím, že by stálo za to se připojit a navštívit tak festival i připojit se k diskuzi. A proto Vás všechny zvu v hojném počtu. Program: Sobota 26. dubna - program začíná od 9:30 diskusní semináře: · Lesbický ideál krásy · Travesty jako způsob sebeprožívání · Ženské a Menstruační rituály v různých kulturách · Transgender ženy - "Jeho tělo pohledem mé duše. Souznění jeho těla a mé duše." · Lesbické vztahy a vytváření alternativních rodinných struktur · Žena a její tělo v křesťanství · Lesbické ženy a komunita: společná organizace nebo platforma společných názorů?

Mila 

Komentáře k článku

Přidat komentář

  

Přehled komentářů

Navigace