Jestliže se k převlékání za ženu, popřípadě nošení nejrůznějších dámských oděvních součástek, stavíte jako k ukojení své sexuální touhy, někde v absolutním soukromí, bude vám pravděpodobně jedno, jestli vám to nebo ono přesně padne, pořpípadě jestli jednotlivé oděvní součástky spolu ladí a zda vám opravdu sluší. Když se ale začnete například prezentovat na fotografiích na Internetu, popřípadě se rozhodnete opravdu vystoupit v nové vizáži mezi jiné lidi, zjistíte, že oblečení budete muset pečlivě vybírat a to i s ohledem na další kousky, které chcete spolu s novým kupem nosit.
Snad jediná možnost, jak si opravdu vybrat jakoukoli věc, je použít zásilkovou službu s barevným obsáhlým katalogem, tabulkou velikostí, dlouhou dodací lhůtou a nemožností si oblečení vyzkoušet před zaplacením, a také s problémovým vracením zboží, které vám je k nepotřebě, protože vám nepadne. A nebo vyjít do kamenného obchodu s prodavači. Šílenost? Pokusím se vám ukázat, že to zase až taková šílenost být nemusí. Předně výběr v kamenných obchodech je takřka neomezený, časově aktuální a okamžitý. Máte možnost si vybrat z celého spektra velikostí, a výrobek navíc vidíte v reálu, ne na výborné fotografii a pěkné modelce. A v naprosto neposlední řadě máte možnost si vše vyzkoušet dříve, než přijdete k pokladně a vytáhnete peněženku. Nevýhodou je fakt, že svůj transvestismus přiznáte před prodavači stejně tak, jako před zákazníky, kteří se tu právě nacházejí.
Obáváte se reakcí lidí okolo? Když už si - například v cizím městě, státě nebo kontinentu (zcela dle vaší odvahy) - vyzkoušíte jeden takový nákup, zjistíte, že negativní reakce na vás budou většinou zcela chybět. Jen tak pro příklad - co byste asi řekli člověku (muži), který se rozhodne vyzkoušet dlouhé černé večerní šaty? Ano, že je to dámské, možná, že to ení normální, ale vymyslete něco jiného, něco, co by vám - soudný a rozumný obchodník - namítnul proti všemu zájmu o jeho zboží? A vcítíte - li se do situce náhodného kolemjdoucího zákazníka, nemáte už opravdu co říct. Můžete se sice smát a ukazovat na něj prstem, ale budete jen vypadat sami jako idioti.
To všechno neznamená, že když já osobně jdu do kabinky s nějakým pěkným kouskem, nemám trošku podivné pocity, spojené s ostychem a napjatým očekáváním i těch nejjemnějších reakcí, především dívek, které se mi líbí... Ale fakt, že se mohu rozhodnout především podle toho, jak v tom či onom vypadám, jak se v tom cítím... prostě vyváží veškeré pochybnosti, které mám cestou do a konečně i z kabinky, když mi věc nesedne.
Myslím, že nemusím zdůrazňovat, že tento způsob má ještě jednu naprosto nepřekonatelnou výhodu, hlavně pro ty, kteří jsou šmrncnuti fetišismem - kromě toho, že si můžete doslova osahat jednotlivé kusy oblečení, které vás zaujme, vyzkoušením zjistíte, jak moc vás uchvacuje i dotyk s ním pocit z toho, jak vás obklopuje... A to z objednávkového katalogu nevyčtete.
Zkuste to tedy. Zkuste jednou jít nakoupit s tím, že se nebudete schovávat za lež o dárku pro manželku. Zkuste si zalézt do kabinky s kouskem, který vás okouzlil. A když vám padne, budete naprosto přesně vědět, za co u pokladny platíte. A já vám pomůžu. Označím některé obchody, kde naleznete personál, který vás bude mít rád.